Anielskie liczby

Często widzę 2:22 na moim zegarze i przypominam mi zaufać tej chwili, że wszystko jest w zgodzie i idzie dokładnie tak, jak są potrzebne, nawet w trudnych czasach.

Dedykacja oznacza postrzeganie prawdy z neutralnej, nie sądzącej i oderwanej perspektywy. Dedykowanie pomaga rozpoznawać prawdziwą wartość i potencjał, intencję i zdolność ludzi i sytuacji w Twoim życiu. To jest sposób, aby pozwolić rzeczywistości na to, co jasne dla ciebie. To jest wyjątkowo pomocne. Może zminimalizować dewastację zdetonowanych nadziei i ból niespełniających, nierealistycznych oczekiwań. Może to pomóc w oszczędzaniu i wykorzystaniu cennego czasu i energii w inteligentny sposób. Twoje wewnętrzne oko pomoże Ci, gdzie istnieje prawdziwy potencjał, aby nadal dać lub to sobie wyobrazić, nawet jeśli inni mówią Ci, że tracisz czas i energię, kiedy nie widzisz tak jak Ty. Dyskrement pomaga ci wiedzieć, co jest prawdą dla Ciebie i co robić (lub nie).

Więc masz to, 5 wspaniałe, zacznij od razu, bez zwłoki, nie wysyłaj i nie manipuluj sposobami komunikowania się ze swoimi aniołami. Ostatnia ostrzeżenie przed wyjazdem. Oprócz zapytania tak aniołowie wiedzą, że twoja decyzja, aby im pomóc, musisz przynieść świadomość znakom. Nie możesz prosić o znak, a potem zapomnij i zastanawiam się, gdzie jest twoja odpowiedź. Gdy zapytasz, poszukaj znaków. Jedna z powyższych form lub nawet ktoś wychodzi bezpośrednio i odpowiadając na ciebie, gdy nawet nie zapytałeś. Jeśli zwrócisz uwagę - otrzymasz odpowiedź.

Wiele wieków temu tłumy bólu i nędzy gromadziły się wokół Jezusa z Nazaretu na wzgórzu Judei, aby usłyszeć cudowne słowa życia. Doskonała prawda, którą wypowiedział, skorygował nieprawdę ich materialnego myślenia, a oni odeszli całymi, chwalebniając Boga Izraelskiego. Życie i dzieła Chrystusa Jezusa oznaczają wszystko dla chrześcijaninistów, gdyż uznają go za swego rodzaju Way-shower, ten, który okazał im boski i zdecydowany sposób rozwiązywania każdego problemu życia ludzkiego. Starają się postępować w bardzo przemyślanych krokach tego nauczyciela pobudzonego przez Boga. Starają się służyć, służąc, błogosławić jak pobłogosławił, i podbić materialność duchową w każdym punkcie, podobnie jak on.

Cóż, dzisiaj otrzymałem moje karty i mam kilka rzeczy do powiedzenia na ich temat ... po pierwsze, był przeglądu, który widziałem przed zakupem pokładu, który odniósł się do wniosku, że niektóre anioły wyglądały jak striptiz. Musiałbym zgodzić się, że około pięciu kart, które poszły trochę na szczyt, mam na myśli, kiedy myślę, aniołowie, nie tradycyjnie widzę ich jako częściowo nago, więc dostaję to, co widziała, mówiąc, że to tylko pięć Lub sześć w talii, które są w racicy. Reszta talii jest piękna. Byłem rozczarowany tym, że ten pokład nie miał pozłacanych krawędzi, a karton nie był tak gruba, jak inne pokłady, które kupiłem, a także rozczarowujące. Ale ogólnie wiadomości są ładne i przypuszczam, że będę musiał spać z nimi i pracować z nimi bardziej, aby uzyskać lepsze połączenie, bo teraz nie czułem się zbytnio na tym pokładzie, tak jak dziennik poradnictwa codziennego Karty.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anioł – dzieło artystyczne Boga

Wiadomość od Anioła Stróża