Wiadomość od Anioła Stróża

Możesz nauczyć się otrzymywania aniołów ... bo masz aniołów! Każdy robi i szczerze, twoi aniołowie są prawdopodobnie bliżej Ciebie niż myślisz.

Anioły opiekunów zwykle pojawiają się w postaci białego światła, więc biały jest kolorem, z którym widać się najczęściej podczas komunikacji z aniołem stróżem. Może jednak pojawić się inny kolor światła. Może to być spowodowane przez anioła stróża, wysyłającego wiadomość za pomocą koloru, który symbolizuje coś, o czym się komunikujesz. Albo może być, że twój anioł stróż zapytuje innego świętego anioła (który pracuje w promieniu światła, który odpowiada tematowi, o którym rozmawiałeś), aby odpowiedzieć na Twoją modlitwę lub medytację.

To Twoja wewnętrzna zdolność do ewoluowania i rozszerzenia, które przynoszą błogosławieństwo w zewnętrznym słowie na czele ... Pozwól sobie odczuć prawdę o tym, kim jesteś. Pamiętaj. Jesteś świadomą istotą, jesteś lekką istotą i tak, jak oddychasz światłem, które jest teraz wokół ciebie, niech ta prosta prawda ma więcej sensu. Nie jesteś oddzielony od światła, ani od Boga, jesteś jednym z Boskością, a jednym ze wszystkim.

Prawda o twojej naturze jest taka, że ​​jesteś potężną istotą duchową, która jest bezpośrednio związana z Boskością. Stukając w siłę duchową, można łatwo połączyć się z sferami aniołów, aby usłyszeć ich wiadomości. W tym anielskim orędziach Archanio Gabriel łączy się z miłością, popierając wyłudzanie złudzeń i gęstości, na którą możesz się trzymać, dzięki czemu możesz odkryć pełną bladę wewnętrznego światła i prawdziwą moc duchową, która oczywiście zawiera możliwość Otrzymywać anielskie wiadomości!


Zacznij od każdego poranka, komunikując się z aniołami, używając 365-kanałowych medytacji w "Poradniku codziennym" od swoich aniołów. Każda strona oferuje pocieszające i uplifting wiadomość, aby ustawić pozytywny i leczniczy dźwięk na dzień. Książka działa również jako narzędzie wróżbarskie, umożliwiające zadawanie pytań i otwieranie stron do wiadomości, która daje wskazówki i odpowiedzi.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielskie liczby

Anioł – dzieło artystyczne Boga