Anioł – dzieło artystyczne Boga

Numery anioła są sposobem, w jaki Twoi niebiańscy przewodnicy komunikują się z Tobą. Mogą dostarczać określone wiadomości za pośrednictwem określonych numerów lub sekwencji liczb. Komunikat ten najczęściej pojawia się w serii powtórzonych numerów lub serii liczb synchronicznych (na przykład patrząc na zegar i widząc 11:11 lub sprawdzając się w sklepie spożywczym za 12,34 dolara). Widząc te liczby, jeden z najpopularniejszych sposobów, w jaki aniołowie informują cię, że są obecni, ponieważ liczby to uniwersalny język.

Szanowni Państwo, pozdrawiam, jestem Archaniołem Chamuelem i wiem, że jesteś tutaj, aby zobaczyć, czego możesz nauczyć się ode mnie, ale mówię wam, że uczym się od ciebie w jednakowy sposób, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni, wszyscy jesteśmy idealną matrycą Światła i energii miłosnej. Zapraszam do kontynuowania tej koncepcji w tym miesiącu: do tego, z czym się łączysz, jak się czujesz, bo chociaż jesteśmy związani i mogą wpływać na siebie nawzajem, to tylko wtedy, gdy podejmujemy decyzję o dopuszczeniu tego wpływu.

Ani aniołowie będą korzystać z naszego snu, aby ujawnić istotny wgląd w to, co musimy zrobić w naszym codziennym życiu, aby pomóc nam rozwiązać wszelkie problemy. Pomogą też naszym bliskim duchom wejść w nasze marzenia, aby móc się z nimi ponownie podczas naszego snu. Czy kiedykolwiek miałeś sen, gdzie leciałeś przez niebo? Jeśli tak, to jest znak, że jesteś na astralnej wizycie, aby spotkać się z aniołem stróżowym, przewodnikiem lub duchem bliskich.

Te trzy tematy; Ten ostatni deszcz, głośny krzyk i niedzielne prawa, są ze sobą powiązane. Kiedy blokują się i zachodzą na siebie, niedzielne prawa stają się poruszone. Podobnie jak oni, lud Boży, który otrzymał napływ Ducha Świętego, głosi szabat większą mocą. Prowadzi to do antagonizmu kościołów, ponieważ są całkowicie sprzeczne z potężnym wpływem prezentacji szabatu pod mocą Ducha Świętego. Jest to działanie blokujące.

Chodzi o to, że jeśli widzisz numer lub sekwencję numerów, które Cię wyróżniają, otrzymujesz wiadomość z dziedziny duchowej. Te liczby pojawiają się wszędzie i wszędzie. W tym zegary, tablice rejestracyjne, znaki, numery ulic, adresy, materiały magazynowe - gdziekolwiek się znajdujesz. Zazwyczaj plamienie tych liczb występuje kilka razy w krótkim czasie.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielskie liczby

Wiadomość od Anioła Stróża